Oferta urodzinowa

Urodziny to wyjątkowy czas dla każdego z nas, dlatego do każdych urodzin podchodzimy indywidualnie. Zajęcia są prowadzone są przez doświadczonego animatora zabaw, który dopilnuje aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i wyjątkowo. Dla dzieci przewidzianych jest mnóstwo atrakcji i zabaw. Harmonogram jest dopasowywany do zainteresowań i do wieku bawiących się dzieci.

  • gabki

Title

Previous
Next
Wyskakane urodzinyPakiet podstawowyPakiet dla najmłodszychPakiet PREMIUM

Wyskakane urodziny

Zorganizuj wyjątkowe urodziny – inne niż wszystkie! Przenieś się w świat dobrej zabawy w JUMPWORLD. Czeka Cię moc atrakcji, dzięki którym ten wyjątkowy dzień będziesz długo i mile wspominał. Wskocz w swoje urodziny w niepowtarzalny sposób z JUMPWORLD! Nasi doświadczeni animatorzy zadbają, abyś ani przez sekundę się nie nudził!

Przykładowy program urodzin :

  • Oficjalne przywitanie
  • Omówienie zasad bezpieczeństwa
  • Rozgrzewka
  • Prowadzenie animacji dostosowanych do wieku i sprawności fizycznej dzieci
  • Czas wolny
  • Następnie dzieci przechodzą do pokoju urodzin na poczęstunek przygotowany przez rodziców

Wyjątkowy prezent w każdej ofercie urodzinowej dla Jubilata!

Współpracujemy również z cukiernią Bakuś  w M1, gdzie można uzyskać 10% zniżki oraz restauracją McDonald’s. Więcej szczegółów u obsługi Parku.

Dodatkowo w sprzedaży mamy zaproszenia JumpWorld w cenie 2 zł/sztuka.

Zapraszamy jubilata i gości na 15 minut przed planowanym przyjęciem w celu dokonania wszystkich formalności.

Potwierdzaniem rezerwacji urodzin jest wpłacona zaliczka w wysokości 100 zł. Można go wpłacić osobiście lub na numer konta:  Idea bank 62 1950 0001 2006 0002 5382 0002 – wówczas mailowo trzeba przesłać potwierdzenie wpłaty. W tytule proszę wpisać urodziny datę i godzinę. Mail zwrotny jest gwarancją jej przyjęcia. Zaliczkę należy wpłacić najpóźniej 7 dni po dokonaniu rezerwacji.

UWAGA: w związku z tym, że na obiekcie są czujniki dymu – zakazane są wszelkiego rodzaju fontanny tortowe!

350zł
Cena od 350zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł. Skarpetki antypoślizgowe – 5zł.

PAKIET PODSTAWOWY

Urodziny trwają 2 godziny – 1,5 godziny to czas, który dzieci spędzają na trampolinach, gdzie animator przeprowadza gry i zabawy przeplatane czasem wolnym. Następnie na 30 minut dzieci przechodzą do specjalnie przygotowanego kącika urodzin, w którym rodzice przygotowują poczęstunek.

Koszt urodzin organizowanych w tygodniu czyli od poniedziałku do czwartku bez całkowitej rezerwacji obiektu wynosi 350zł./ 10os. a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Urodziny w tych dniach organizujemy w godzinach 15.30 lub 17.45. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu jest to koszt 700 zł za 1,5 h (czas na trampolinach).

Koszt urodzin organizowanych w weekendy czyli od piątku do niedzieli bez całkowitej rezerwacji obiektu wynosi 450 zł./ 10os. a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. W piątek urodziny organizowane są o 15:30 i 17:45 , a w sobotę i niedziele o 10:00, 12:15, 14:30 i 18:00. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu w weekend jest to koszt 900 zł za 1,5 h (czas na trampolinach).

350zł
Cena od 350zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł. Skarpetki antypoślizgowe – 5zł.

PAKIET DLA NAJMŁODSZYCH

W tym pakiecie urodzinowym dziecko czekają dodatkowe atrakcje!

Urodziny trwają 2 godziny – 1,5 godziny to czas, który dzieci spędzają z animatorem jednak poza samym skskaniem czekają ich wyjątkowe zabawy z kolorową chustą animacyjną! Dodatkowo dzieci będą mogły nauczyć się skręcania z balonów zwierzątek oraz innych przedmiotów. Po wyczerpujących zabawach wszystkich zaprosimy do specjalnie przygotowanego kącika, gdzie można odsapnąć i z powrotem nabrać energii! (ten czas przewidziany jest na jedzenie).

Koszt urodzin organizowanych w tygodniu czyli od poniedziałku do czwartku wynosi 400 zł/10os.,a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu – jest to koszt 750 zł za 1,5 h (czas na trampolinach, maksymalna liczba osób 32).

Koszt urodzin organizowanych w weekend czyli od piątku do niedzieli wynosi 500 zł/10os., a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu w weekend jest to koszt 950 zł za 1,5 h (czas na trampolinach, maksymalna liczba osób 32).

350zł
Cena od 400zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł. Skarpetki antypoślizgowe – 5zł.

PAKIET PREMIUM

Urodziny trwają 2 godziny – 1,5 godziny to czas, który dzieci spędzają na trampolinach, gdzie animator przeprowadza gry i zabawy. Następnie na 30 minut dzieci przechodzą do specjalnie przygotowanego kącika urodzin, gdzie przewidziany jest czas na poczęstunek. Dodatkowo w cenie: skarpetki antypoślizgowe dla uczestników, pamiątkowe zdjęcie dla jubilata, naczynia jednorazowe, zaproszenia i upominek dla każdego gościa.

Koszt urodzin organizowanych w tygodniu czyli od poniedziałku do czwartku wynosi 500 zł/10os.,a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu – jest to koszt 900 zł za 1,5 h (czas na trampolinach, maksymalna liczba osób 32).

Koszt urodzin organizowanych w weekend czyli od piątku do niedzieli wynosi 600 zł/10os., a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu – jest to koszt 1100 zł za 1,5 h (czas na trampolinach, maksymalna liczba osób 32).

350zł
Cena od 500zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł. Skarpetki antypoślizgowe – 5zł.

Masz pytania? Napisz do nas: info@jumpworld.pl lub zadzwoń: +48 733 799 917