Oferta urodzinowa

Urodziny to wyjątkowy czas dla każdego z nas, dlatego do każdych urodzin podchodzimy indywidualnie. Zajęcia są prowadzone są przez doświadczonego animatora zabaw, który dopilnuje aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i wyjątkowo. Dla dzieci przewidzianych jest mnóstwo atrakcji i zabaw. Harmonogram jest dopasowywany do zainteresowań i do wieku bawiących się dzieci.

 • gabki

Title

Previous
Next
Wyskakane urodzinyPakiet PREMIUMWielka OLIMPIADA

Wyskakane urodziny

Zorganizuj wyjątkowe urodziny – inne niż wszystkie! Przenieś się w świat dobrej zabawy w JumpWorld. Czeka Cię moc atrakcji, dzięki którym ten wyjątkowy dzień będziesz długo i mile wspominał. Wskocz w swoje urodziny w niepowtarzalny sposób z JumpWorld! Nasi animatorzy zadbają, abyś ani przez sekundę się nie nudził!

Przykładowy program urodzin :

 • Oficjalne przywitanie
 • Rozgrzewka
 • Zabawy prowadzona przez animatora
 • Omówienie zasad Parku Trampolin
 • Czas na samodzielne skakanie
 • Zabawy prowadzona przez animatora
 • Czas na samodzielne skakanie
 • Zabawy prowadzone przez animatora
 • Pożegnanie z zabawą uspokajającą

Przykładowe zabawy: krecik, wyścigi rzędów, kosz rzutów do kosza, zbijak, siatkówka, rzucanka siatkarska, murarz, minutka, zamiana miejsc.

Urodziny trwają 2 godziny – 1,5 godziny to czas który dzieci spędzają na trampolinach, gdzie animator przeprowadza gry i zabawy. Następnie na 30 minut dzieci przechodzą do specjalnie przygotowanego kącika urodzin, gdzie znajduje się stół i krzesła (ten czas przewidziany jest na jedzenie). Przekąski, napoje, kubeczki i talerzyki należy zorganizować we własnym zakresie.

Koszt urodzin organizowanych w tygodniu czyli od poniedziałku do czwartku bez całkowitej rezerwacji obiektu wynosi 350zł./ 10os. a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Urodziny w tych dniach organizujemy w godzinach 15.30 lub 17.45. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu jest to koszt 600 zł za 1,5 h (czas na trampolinach).

Koszt urodzin organizowanych w weekendy czyli od piątku do niedzieli bez całkowitej rezerwacji obiektu wynosi 450 zł./ 10os. a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. W piątek urodziny organizowane są o 15:30 i 17:45 , a w sobotę i niedziele o 10:00, 12:15, 14:30 i 18:00. Istnieje możliwość całkowitej rezerwacji obiektu w weekend jest to koszt 900 zł za 1,5 h (czas na trampolinach).

Dodatkowo w sprzedaży mamy zaproszenia JumpWorld w cenie 2 zł/sztuka i skarpetki antypoślizgowe w cenie 5 zł/ para. Współpracujemy również z cukiernią Bakuś w M1, gdzie można uzyskać 10% zniżki oraz z McDonaldem. Szczegóły u obsługi Parku.

UWAGA: w związku z tym, że na obiekcie są czujniki dymu – zakazane są wszelkiego rodzaju fontanny tortowe!

Potwierdzaniem rezerwacji urodzin jest wpłacona zaliczka w wysokości 100 zł.

Można ją wpłacić osobiście lub na numer konta: 12 1140 2004 0000 3802 7564 4946 – wówczas mailowo trzeba przesłać potwierdzenie wpłaty. W tytule proszę wpisać urodziny datę i godzinę.

UWAGA: Mail zwrotny jest gwarancją jej przyjęcia. Zaliczkę należy wpłacić do tygodnia od daty wstępnej rezerwacji.

UWAGA: Zapraszamy jubilata i gości na 15 minut przed planowanym przyjęciem w celu dokonania wszystkich formalności.

350zł
Cena od 350zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł. Skarpetki antypoślizgowe – 5zł.

Pakiet PREMIUM

Urodziny trwają 2 godziny – 1,5 godziny to czas, który dzieci spędzają na trampolinach, gdzie animator przeprowadza gry i zabawy. Następnie na 30 minut dzieci przechodzą do specjalnie przygotowanego kącika urodzin, gdzie przewidziany jest czas na poczęstunek.

Dodatkowo w cenie:

 • Skarpetki antypoślizgowe dla uczestników
 • Pamiątkowe zdjęcie dla jubilata
 • Voucher dla jubilata
 • Naczynia jednorazowe
 • Opieka animatora

Koszt urodzin organizowanych w tygodniu  czyli od poniedziałku do czwartku wynosi 450 zł / 10os., a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty.

Koszt urodzin organizowanych w weekend czyli od piątku do niedzieli  wynosi 600 zł / 10os., a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty.

 

450zł
Cena od 450zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł.

Wielka OLIMPIADA

Wielka Olimpiada to  pełne konkurencji i rywalizacji urodziny , a przede wszystkim świetna zabawa ! W tym magicznym dniu przenosimy się do krainie Olimpiady, gdzie zwycięzcy staną na podium.

Urodziny trwają 2 godziny – 1,5 godziny to czas, który dzieci spędzają na trampolinach, gdzie animator przeprowadza różnego rodzaju konkurencje olimpijskie zarówno indywidualne np. skok w dal czy wzwyż , jak i grupowe np. siatkówka, wyścigi w gąbkach czy ciągnięcie liny.  Następnie na 30 minut dzieci przechodzą do specjalnie przygotowanego kącika urodzin, gdzie przewidziany jest czas na poczęstunek.

Dodatkowo w cenie:

 • Skarpetki antypoślizgowe dla uczestników
 • Pamiątkowe zdjęcie dla jubilata
 • Prezent dla jubilata
 • Opieka animatora
 • Nagrody dla uczestników

Koszt urodzin organizowanych od poniedziałku do czwartku wynosi 500zł. / 10 os. a każda dodatkowa osoba to 20 zł dopłaty. Urodziny w tych dniach organizujemy w godzinach 15.30 lub 17.45.

500zł
Cena od 500zł / 120min. Dotyczy grupy 10 osobowej w dniach pon-czw.
Każda dodatkowa osoba to koszt 20zł.

Masz pytania? Napisz do nas: info@jumpworld.pl lub zadzwoń: +48 733-799-917
© 2015 Copyright by JUMPWORLD. All Rights Reserved.

Zabrze

Katowice

Wroclaw