Poznaj nasze atrakcje!

JUMPWORLD to pierwszy na Śląsku park trampolin gwarantujący niezwykłe doznania i rozrywkę na najwyższym poziomie. Wiek nie ma znaczenia, tu wszyscy odnajdą coś dla siebie. To doskonałe miejsce dla dzieci, które w ciekawy i zupełnie nowy sposób mogą spożytkować swoje niemałe pokłady energii, dla młodzieży, która w bezpiecznych warunkach może realizować najbardziej zakręcone pomysły i w końcu dla dorosłych. Włożyliśmy wiele energii i pasji by stworzyć miejsce pozwalające na oderwanie się od przyziemnych spraw.

JUMPWORLD podzielony jest na kilka stref, różniących się swoją charakterystyką. Wszystkie strefy znajdują się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pracowników, która czuwa nad bezpieczeństwem oraz właściwym korzystaniem z atrakcji. Nie ma czasu do stracenia, spakuj całą rodzinę albo zbierz grupę znajomych i oddaj się fantastycznej zabawie w powietrzu. Nie daj się pokonać grawitacji odwiedź Jump World.

STREFA BASKETU
Oglądając w akcji gwiazdy NBA, takie jak LeBron James czy Blake Griffin, możemy tylko pomarzyć o lotach do kosza jakie obserwujemy w ich wykonaniu. W Strefie Basketu marzenia stają się rzeczywistością. Dzięki trampolinom poszybujemy w górę tak wysoko, by bez trudu móc efektownie wpakować piłkę do kosza.

ARENA GŁÓWNA
Zdecydowanie największy zestaw trampolin, pozwalający na swobodną rozrywkę dla większej liczby osób. To właśnie tutaj znajdziemy przestrzeń do szaleństw ze znajomymi i poczujemy niczym niezmąconą radość skakania. Pomyśl o otaczających Cię wszędzie trampolinach i wyobraź sobie możliwość odbijania się nawet od ścian by Twoje doznania z naprawdę wysokich lotów osiągnęły najwyższy poziom.

BASEN Z GĄBKAMI
Basen z gąbkami to magiczne miejsce, w którym spełnia się nasz sen o zawsze miękkim lądowaniu. Nawet najbardziej skomplikowane ewolucje w powietrzu znajdą swój finał w przyjaznych dla naszego ciała gąbkach. W takich warunkach jesteśmy w stanie rozwijać swoje umiejętności bez obawy o konsekwencje zdrowotne. W basenie z gąbkami, zupełnie jak kot, zawsze spadamy na cztery łapy.

BIEŻNIA AKROBATYCZNA
To wyjątkowe miejsce pozwalające na wykonywanie całych sekwencji akrobacji, bez obawy o bezpieczeństwo i komfort pozostałych uczestników. Na bieżni będącej trampoliną każdy może szlifować nawet najbardziej zwariowane tricki. Tutaj zyskasz przestrzeń, którą ogranicza tylko Twoja wyobraźnia.

STREFA SIATKÓWKI
Prawdziwa nowość i coś co sprawia, że Jump World jest naprawdę wyjątkowy. Nie tylko fani koszykówki mogą dzięki trampolinom dokonywać rzeczy niemożliwych w normalnych warunkach. W Polsce siatkówka jest prawdziwym dobrem narodowym, nie mogło go zatem zabraknąć w naszych progach. Wszyscy naśladowcy Kurka czy Kubiaka będą mogli spróbować swoich sił w siatkówce na najwyższym poziomie. W Jump World wzrost nie stanowi bariery, teraz już każdy będzie mógł popisywać się efektownymi zbiciami piłki.

STREFA DODGEBALL
Po polsku „Zbijak”. Gra ruchowa podobna do „Dwóch ogni” ale bez kapitana/matki. Zadaniem zawodników jest po prostu „zbijanie” graczy z drużyny przeciwnej za pomocą piłki. Tym razem jednak w wersji na trampolinach. Czyste szaleństwo! Rzuty z wyskoku i uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy, której nie można przegapić.