Wycieczki szkolne & WF

Baw się z klasą!

Wycieczka klasowa do Katowic nie musi się kojarzyć wyłącznie z Muzeum Śląskim i Spodkiem, a WF nie musi oznaczać zajęć na szkolnej sali gimnastycznej.

JumpWorld Katowice zmienia oblicze klasowych wydarzeń! Wycieczki klasowe w JumpWorld lub zorganizowane lekcje WFu to doskonała alternatywa dla zwykłych zajęć lub dobrze znanych atrakcji. Dzięki doskonałej i bezpiecznej infrastrukturze, doświadczonej kadrze animatorów oraz wyjątkowym wrażeniom Twoi podopieczni nie zapomną wizyty w JumpWorld. Tutaj stwierdzenie „przyjemne i pożyteczne” pasuje idealnie: doskonała zabawa i rozwój fizyczny w formie, która zachęci do wejścia na trampoliny nawet miłośników zwolnień z WFu 🙂

Zgoda opiekuna grupy na korzystanie z parku: Pobierz dokument

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 100 zł. Można go wpłacić osobiście lub na numer konta: Idea bank 62 1950 0001 2006 0002 5382 0002 – wówczas mailowo należy przesłać potwierdzenie wpłaty. W tytule proszę wpisać „wycieczka”, datę i godzinę. Mail zwrotny jest gwarancją jej przyjęcia. Zadatek należy wpłacić najpóźniej 7 dni po dokonaniu rezerwacji.

  • wf

Title

Previous
Next

Przydatne informacje

Dlaczego warto przyjść do JumpWorld Katowice ze swoją klasą?

  • Zajęcia w formie zabawy prowadzane są przez animatorów. Dlatego nie musisz martwić się o ich przebieg oraz bezpieczeństwo swoich podopiecznych.
  • JumpWorld Katowice oferuje pomoc w organizacji transportu do Parku, co znacznie ułatwia zaplanowanie wycieczki.
  • Możesz dokonać rezerwacji całego obiektu, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie atrakcje będą dostępne, a każdy z uczniów będzie mógł z nich spokojnie skorzystać.

W ramach zajęć można korzystać z następujących atrakcji:

  • BASEN Z GĄBKAMI – zawsze miękkie lądowanie, nawet podczas szalonych akrobacji!
  • STREFA KOSZYKÓWKI – robienie wsadów jeszcze nigdy nie było tak proste, a gra w kosza tak fascynująca!
  • ŚCIEŻKA AKROBATYCZNA – przestrzeń do indywidualnych popisów, łączenia ewolucji i wykonywania skomplikowanych ciągów akrobacji.
  • ARENA GŁÓWNA – czyste szaleństwo, gdzie zabawy nie ograniczają nawet ściany.
  • STREFA SIATKÓWKI – efektowne ataki, spektakularne „gwoździe” i zasięg w bloku osiągany przez najlepszych środkowych – to wszystko jest w zasięgu ręki!
  • STREFA DODGEBALL – gra w „zbijaka” w nowej, zabawniejszej i ciekawszej odsłonie!

20 zł

Cena za 1 os. / 60 minut.

Ceny na wejścia na inny przedział czasowy ustalane są indywidualnie.

 

Masz pytania? Napisz do nas: info_katowice@jumpworld.pl lub zadzwoń: +48 572 955 975