Poznaj nasze atrakcje!

Każdy ma swój powód do skakania – znajdź swój! W JumpWorld Katowice wskoczysz na najwyższy poziom dobrej zabawy. To największa powierzchnia trampolin w mieście, a przygotowane atrakcje zapewnią Ci wyjątkowe emocje. W JumpWord Katowice czeka na Ciebie:

STREFA BASKETU
Wskocz na wyższy poziom koszykówki! Rób wsady, jakich nie powstydziłby się LeBron James czy Blake Griffin. Dzięki trampolinom Twoja gra będzie wyjątkowo efektowna.

ARENA GŁÓWNA
Największa przestrzeń do szaleństwa – proste akrobacje czy zwykłe unoszenie się w powietrzu są tutaj na porządku dziennym. Tutaj nic nie ograniczy Twojej swobody i wyobraźni – nawet ściany, które również są częścią Areny Głównej.

BASEN Z GĄBKAMI
Niezależnie od tego czy kręcisz salta, czy oddajesz się beztroskiej radości ze skoków – w basenie z gąbkami zawsze czeka na Ciebie miękkie lądowanie. Ogromna przestrzeń zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowe wrażenia podczas nurkowania pośród miękkich gąbek.

STREFA AKROBATYCZNA
Najbardziej zaawansowane triki i popisy znajdą tutaj swoje miejsce. Duża przestrzeń pozwoli Ci w spokoju wykonywać nawet całe sekwencje akrobacji bez obawy o bezpieczeństwo i komfort pozostałych uczestników.

STREFA SIATKÓWKI
Ścięcia, bloki i wybicia nigdy nie były tak proste i efektowne! Graj, rywalizuj, używaj trampolin i ścian, aby rozegrać wyjątkowy mecz.

STREFA DODGEBALL
Popularny „zbijak” zyskuje nowe, szalone oblicze! Rzuty z wyskoku i uniki po odbiciu od trampoliny to mnóstwo frajdy, której nie można przegapić.

JUMP LINA
Skoki do basenu z gąbkami opanowałeś do perfekcji? Wskocz na wyższy level i poznaj naszą atrakcję – JumpLinę! Spróbuj zawstydzić samego TARZANA i poczuj wiatr we włosach już dziś! A może wespniesz się na samą górę niczym KOMANDOS?

FITBALL
Skacząca piłka + trampolina? Czemu nie! Każdy trening może być ciekawy, szczególnie z piłkami FitBall! Dostarczamy zabawę i radość jednocześnie kształtując wymarzoną sylwetkę!